Od początku naszej działalności,
czyli od 2008 roku,

systematycznie rozwijamy się, zapewniając naszym Klientom dopasowany do indywidualnych potrzeb wachlarz usług. Specjalizujemy się w outsourcingu usług dla polskich i zagranicznych klientów. Wchodzimy w skład Grupy Verbicom, obecnej na rynku teleinformatycznym od 2002 roku.

Pole działalności naszego wirtualnego biura to obsługa klienta, marketing i sprzedaż. W tym zakresie profesjonalnie wspieramy naszych klientów, oferując obsługę infolinii, Service Desk       i Help Desk, organizację różne akcje telemarketingowe, kampanie promocyjne itp. Pomagamy obniżyć koszty nowo powstałym firmom.

Dysponujemy najnowocześniejszym zapleczem technicznym, które umożliwia nam pracę według najwyższych międzynarodowych standardów i trendów. Nasze nowoczesne Call Center to wyposażone we wszystkie współczesne kanały komunikacji Contact Center: telefon, faks, Internet, sms, e-mail.

Jesteśmy przygotowani do profesjonalnego wsparcia najbardziej wymagających klientów.

 

 

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Twój Asystent 24 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. F. Skarbka 36. Osobą wyznaczoną do kontaktu jest p. Małgorzata Pańczak, tel. 61 828 58 00. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1  lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych  z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do  ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.  Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego  Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.